Njoftim

Galeria Kombėtare e Arteve, nė zbatim tė VKM-sė Nr. 473, datė 01.06.2017 pėr "Marrjen e masave dhe monitorimin e veprimtarisė, sjelljes apo pėrdorimit tė burimeve njerėzore, financiare dhe logjistike tė administratės shtetėrore, gjatė procesit zgjedhor pėr zgjedhjet nė Kuvendin e Shqipėrisė pėr vitin 2017" me urdhėr tė titullarit Z.Artan Shabani, ngrihet Grupi i Monitorimit, i pėrbėrė si mė poshtė, ku ju kėrkojmė tė raportoni shkeljet e konstatuara nga ana e punonjėsve tė GKA:

  1. Ylli Drishti (Kryetar)
  2. Niko Mano (Anėtar)
  3. Genti Gjikola (Anėtar)

Kontakti i Titullarit tė Institucionit

Artan Shabani, Drejtor
Email: drejtor@galeriakombetare.gov.al
Telefon: (04)2233976