Njoftim

Galeria Kombtare e Arteve ju bn me dije se nga data 12 korrik deri m dat 16 korrik 2017, GKA do t jet e mbyllur pr arsye dezinfektimi t ambienteve t ruajtjes s veprave dhe sallave t ekspozitave. Galeria do t rihapet m dat 17 korrik 2017 si zakonisht. Ky sht nj proces i domosdoshm pr ruajtjen e trashgimis ton kulturore t prbashkt.

Ju faleminderit pr mirkuptimin.