Shpallje konkursi
Untitled Document

Nė kuadėr tė bashkėpunimit midis Postės Shqiptare dhe Galerisė Kombėtare tė Arteve, pėr njė pėrfshirje sa mė tė gjėrė tė krijuesve me nėnshtetėsi shqiptare nė krijimin e pullave postare shqiptare ju njoftojmė si mė poshtė:

Posta Shqiptare shpall konkursin pėr bocetat e emisioneve  tė pullave postare shqiptare qė do tė emetohen gjatė vitit 2019.

Pėr informacione tė mėtejshme mund tė vizitoni faqen tonė zyrtare web postashqiptare.al, mund tė paraqiteni pranė Drejtorisė sė Pėrgjithshme Posta Shqiptare Sh.A., ose mund tė kontaktoni nė numrin e mėposhtėm:

Cel: 068 80 52 542 ose e-mail: romir.llukaci@postashqiptare.al


Rregullat pėr pjesmarrjen nė konkurimin pėr bocetat e emisioneve pėr vitin 2019.

Temat e emisioneve per vitin 2019.

Deklarata pėr tė drejtėn e autorit.